Geleceğin Teknolojisine Ayak Uydurmak

Hedef: Mükemmel iş parçaları için mükemmel kesici takımlar. Walter için bu hedefi gerçekleştirmede özel geliştirilmiş yüksek derecede verimli süreçler kaçınılmazdır. Takımların tedarik, hazırlama, kullanım ve yeniden bilenmesine kadar uzanan tüm süreçler. 

Uygulamalar ve dijital takımlardan oluşan portföyü ile Walter AG, kesici takımlar ve işleme konseptleri ile alakalı hizmet ve servis imkanlarına tamamen yeni bir soluk getirdi. 18-23 Eylül tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde Walter AG, teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiğini kanıtlayan yenilikleri ile hem ürün hem hizmet anlamında müşterilerine artı değer katacak konseptlerini başarıyla tanıttı.

MERAK UYANDIRAN DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Müşterilerin kendi akıllı fabrikalarını hayata geçirebilmeleri için ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Walter, kesici takım alanında 100 yılı aşan köklü tarihi ve yetkinliğinin üzerine çıtayı yükselterek dijital alanda da uzmanlaşmak ve en verimli çözümleri geliştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyor. Makinalar ve takımlar için ağ bağlantısı kurarak planlamadan iş parçasının üretiminin tamamlanmasına kadar uzanan süreçlerde toplanan veriler baz alınarak iyileştirme olanakları yaratılıyor.

Sahadaki kullanıcılar metal işleme ve yazılım alanlarındaki uzmanların yakın iş birliğinin ürünü olarak sunulan dijital çözümlerin ödüllerini toplamaya şimdiden başladılar. Örneğin Walter Tool·ID değerini bir süredir kanıtlama başladı. Bu dijital çözüm sayesinde üretim süreçlerinde kullanılan tüm takımlar sürekli olarak kontrol altında tutulur. Aynı zamanda takım ömrü kontrol edilir ve en doğru zamanda değiştirilir. Ayrıca Walter Tool·ID ile kullanıcılar ön ayar cihazından tezgaha takım verilerini doğrudan yükleyebilir ve tezgah için kullanılan parametreleri değerlendirebilir.

Kaynak: Haberortak


Veritabanına bağlantı sağlanamadı