Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Ücretsiz Hızlı Geçiş (Fast Track)

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda İç Hatlar ve Dış Hatlar terminallerinde Fast Track – Hızlı Geçiş hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için Fast Track noktalarındaki görevlilere telefon numaranız ve kampanya şifrenizi ya da QR kodunuzu iletebilirsiniz.
İç Hatlar Terminali Fast Track noktaları için QR kodunu Vodafone Red Avantaj Cepte Uygulaması üzerinden alabilirsiniz.

İç Hatlar Terminali Fast Track noktaları:

– Terminal Ana Giriş Fast Track Güvenlik Noktası
– İç Hatlar Giden Yolcu Fast Track Güvenlik Noktası

Dış Hatlar Terminali Fast Track noktaları için QR kodunu
Vodafone Red Avantaj Cepte Uygulaması üzerinden alabilirsiniz.

– Terminal Ana Giriş Fast Track Güvenlik Noktası
– Dış Hatlar Giden Yolcu Fast Track Pasaport Kontrol Noktası
– Dış Hatlar Gelen Yolcu Fast Track Pasaport Kontrol Noktası

Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde aldığınız şifrenizi 15 gün içerisinde Gelen Yolcu Fast Track Pasaport Kontrol Noktası’nda kullanabilirsiniz.

VODAFONE RED’Lİ OLMAK İÇİN

Kampanya Koşulları

FAST TRACK İÇ HATLAR ÜCRETSİZ HIZLI GEÇİŞ
• 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.
• Kampanya kapsamında aktif Vodafone Red abonelerine, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda İç Hat ve Dış Hat Fast Track hızlı geçiş hizmeti ücretsiz sunulacaktır.
• Kampanyadan faydalanmak için kampanya şifresinin ya da QR kodunun Fast Track güvenlik noktalarındaki görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
• Kampanya katılımları sadece Avantaj Cepte üzerinden QR kod alımıyla yapılacaktır. İç hatlar için alınan şifre Terminal Ana Giriş ve İç Hatlar Giden Yolcu girişindeki fast track noktalarında kullanılabilir. Şifrenin geçerlilik süresi 24 saattir ve bu süre içerisinde 1 kez şifre alınabilir. 24 saati aşan durumlarda yeni bir şifre alınması gerekmektedir. Yeni şifre kullanım hakkından düşecektir.
• Dış hatlar için QR kodu sadece Avantaj Cepte uygulaması üzerinden alınabilir. Dış hatlar için alınan kod Terminal Ana Giriş, Dış Hatlar Giden Yolcu ve Dış Hatlar Gelen Yolcu fast track noktalarında kullanılabilir. Şifrenin geçerlilik süresi 15 gündür ve bu süre içerisinde 1 kez şifre alınabilir. 15 günü aşan durumlarda yeni bir şifre alınması gerekmektedir. Yeni şifre kullanım hakkından düşecektir.
• Dış Hatlar Gelen Yolcu Fast Track noktasında kullanılan şifre veya QR kod diğer noktalarda tekrar kullanılamaz.Bu durumda yeni bir şifre alınması gerekmektedir. Yeni şifre kullanım hakkından düşecektir.
• İç Hat ve Dış Hat Fast Track kampanyasından ayrı ayrı olmak üzere bir yıl içerisinde Red XS, 4.5G Red XS, Yeni Red 5, Red 2016, Red M, 4.5G Red M, Red Small, 4.5G Red S, Yeni Red 7, Red Medium, 4.5G Red M, Yeni Red 10, 4.5G Red 10, Red 2015, Red Classic, Red Classic Extra, Red Business Classic, Red Business Mega, Red Business Mega Plus, Red Business 3, Red Business ve Red Business 6 aboneleri 4’er kez; Red L, 4.5G Red L, Red Large, Yeni Red 15, Red 7, Red Extra, Red, Red Business Elite ve Red Business 9 aboneleri 8’er kez; Red Elite, 4.5G Red Elite, Yeni Red 20, Red Xlarge, Red Elite Extra, Red Elite Plus aboneleri 20’şer kez yararlanabilir.
• Başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kontenjanlarla sınırlıdır.
• Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı ISG Fast Track ve Vodafone’da saklıdır.
• Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.

Veritabanına bağlantı sağlanamadı