Turkcell TV+ Nedir?

Zamana ve mekana bağlı olmayan, geleceğin TV deneyimi Turkcell TV+’ın çoklu ekran seçeneği ile sevdiğiniz film, dizi ve TV kanallarını izleme keyfi cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızda!

Turkcell TV+ yayınları kaydetme, 5 saate kadar geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile size eşsiz bir TV deneyimi sunuyor.

Cep telefonu ve tabletinize Turkcell TV+ uygulamasını indirerek, bilgisayarınızda www.turkcelltvplus.com.tr’ye tıklayarak siz de bu keyfi yaşamaya başlayın!

Nasıl Kullanırım?

Cep telefonunuzdan, tabletinizden izlemek için CEP, bilgisayarınızdan izlemek isterseniz NET yazıp 2222’ye göndererek TV keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.
NET yazıp 2222’ye göndererek aylık 2,90 TL olan +Net Paketi’ne üye olup lansmana özel mobil datanız tükenmeden dilediğiniz filmi kiralayıp izleyebilir, Wi-Fi üzerinden bağlanarak onlarca TV kanallını izleyebilir, istediğiniz programları kaydedebilirsiniz.
CEP yazıp 2222’ye göndererek aylık 5,90 TL olan +Cep Paketi’ne üye olup lansmana özel mobil datanız tükenmeden dilediğiniz filmi, yerli ve yabancı dizileri izleyebilir, sevdiğiniz programları kaydedebilirsiniz.
Servis Detayları
Geleceğin televizyon plaformu Turkcell TV+ cep telefonunuzdan, tabletinizden ve bilgisayarınızdan TV, dizi ve film izleyebileceğiniz bir servisidir. Turkcell TV+ ile, sevdiğiniz TV kanalları, filmleri ve dizileri istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.
Turkcell TV+, cep telefonundan, tabletten ve bilgisayardan erişim, yayınları kaydetme, geri alma ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunmaktadır.
TV İZLEMENİN TANIMI DEĞİŞTİ!
KARŞINIZDA ZAMANA VE MEKANA BAĞLI OLMAYAN Turkcell TV+ 4 EKRAN SEÇENEĞİ

Turkcell TV+ ile cebinizden, tabletinizden, bilgisayarınızdan ya da evinizden, en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz. Yani bundan sonra siz nerede, TV’niz orada!

Üstelik cepten izlemeye başladığınız diziyi tabletinizde kaldığınız yerden keyifle izlemeye devam edebilirsiniz.

Türkcell Tv

Turkcell Tv

KİŞİYE ÖZEL TV KEYFİ
Turkcell TV+ ile bundan böyle hangi filmi, diziyi veya programı izlemek istediğinize siz karar veriyorsunuz. Canınız ne izlemek istiyorsa yayın akışına mahkum olmadan dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ile artık tek yayın akışı var; o da sizinki!

İSTEDİĞİN ZAMAN İZLEME KONFORU
İster koca bir dizinin tüm sezonu ister ilk kez yayınlanan bir film… Kaçırmak istemediğiniz ne varsa Turkcell TV+ ile sınırsızca tüm cihazlarından buluta kayıt edebilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden keyifle izleyebilirsiniz.

Üstelik, gün içinde kaçırdığınız programları kayıt etmediyseniz bile tüm cihazlarından 5 saate kadar geri alıp izleme özgürlüğü de sizin.
SOSYAL MEDYALI TV

Televizyon izlerken sosyal medyada izlediğiniz programla ilgili yorumları merak mı ediyorsunuz? Turkcell TV+ ile hem sosyal medyayı hem TV’yi aynı anda hem de ortak ekrandan takip edebilirsiniz! TV keyfi yaşarken anlık Twitter akışı üzerinden izlediğiniz programla ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı da en kolay şekilde yapabilirsiniz.

ANA PAKET BİLGİLERİ
+Net Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek 70’den fazla TV kanalını izleyebilirsiniz.
+Net Paketi wi-fi üzerinden kullanılan bir pakettir. Mobil internet üzerinden bağlanılarak TV kanalları izlenememektedir.
Ayrıca filmler ve 10 saat kayıt hakkı bu pakette!
+Cep Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek 100’den fazla TV kanalını izleyebilirsiniz.
Ayrıca yüzlerce film, Amerika ile aynı anda yayınlanan birbirinden popüler diziler ve 25 saat kayıt hakkı bu pakette!
Üstelik televizyon kanallarını ve filmleri Mobil İnternet ile izlerken internet kotanız tükenmez, data ücreti alınmaz.
EK PAKET BİLGİLERİ
SinemaTV Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltv.com.tr adresine girerek sinemanın olmazsa olmaz 1001 filminin yayınlandığı SinemaTV 1001kanalını, aşk filmleri ve romantik komedilerin yayınlandığı SinemaTV Aşk kanalını, macera, aksiyon, korku ve gerilim filmlerinden oluşan SinemaTV Aksiyon kanalını izleyebilirsiniz. Türkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. SINEMATV yazıp 2222’ye göndererek üye olabilirsiniz.
Ayrıca; bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonunuzdan ve tabletinizden mobil uygulamaya girerek“SinemaHemen” kategorisi altında yer alan HD kalitesindeki filmleri izleyebilirsiniz. Dev bütçeli Hollywood yapımları, Türk ve dünya sinemasının seçkin örnekleri ve beyaz perdenin ödüllü filmlerinden oluşan yılda en az 500 film ve popüler 400 bölüm dizi sizleri bekliyor. Türkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.
Mubi Film Paketi ile unutulmaz klasiklerden festival filmlerine, popüler sinemadan usta yönetmenlerin şaheserlerine kadar geniş yelpazesi ile ayda 30, yılda 365 film izleyebilirsiniz. Türkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. MUBI yazıp 2222’ye göndererek üye olabilirsiniz.
+Eğlence Paketi ile Yüzlerce film, en popüler diziler, plus kategorisinde sizin için seçilen videoları izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. EGLENCE yazıp 2222’ye göndererek üye olabilirsiniz.
+Sağlık Paketi ile Dr. Aytuğ Kolankaya ve uzman doktorların sağlıkla ilgili merak ettiğiniz soruları cevapladığı videoları izleyebilirsiniz. Türkcell TV+ ana paketlerinden biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır.
+Çocuk Paketi: Çocukların eğlenirken yepyeni şeyler öğreneceği eğitici videolar bu pakette. Üstelik Türkcell TV+ abonelerine ücretsiz!
Turkcell Akademi Paketi ile Turkcell Akademi’nin hazırladığı İnovasyon, Kişisel Gelişim ve Liderlik alanlarında aradığınız tüm eğitim videoları bu pakette! Tüm Türkcell TV+ kullanıcılarına ücretsiz!
Ek Profil Paketi ile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. +Ek Profil Paketi ile ekstra 1 ek profil oluşturma hakkı alabilirsiniz.
+100 Saat Kayıt Paketi ile Türkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +100 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur.
+250 Saat Kayıt Paketi ile Türkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +250 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur.

Ücretlendirme

ANA PAKETLER
+Net Paketi – 2,90 TL/ay
+Cep Paketi – 5,90 TL/ay
EK PAKETLER
SinemaTV Paketi – 6,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
Mubi Film Paketi – 5,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
+Sağlık Paketi – 7,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
+Eğlence Paketi – 9,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
+Ek Profil Paketi – 1,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
+100 Saat Kayıt Paketi – 4,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
+250 Saat Kayıt Paketi – 9,90 TL/ay (İlk ay ücretsiz)
KİRALA İZLE
Türkcell TV+’da Hollywood Stüdyolarının en yeni filmlerini 2-5 TL’ye kiralayarak izleyebilirsiniz.
“Kirala İzle” kategorisinde yer alan filmlerden seçerek kiralayabilirsiniz.
VERİ (DATA) BAĞLANTI ÜCRETİ
Lansmana özel olarak mobil internet kotanızdan düşmeden Türkcell TV+ ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.
Türkcell TV+ uygulamasından, Turkcell internet ve wap erişim noktaları (apn) ile yararlanılması halinde www.turkcelltvplus.com.tr adresinde belirtilen 3G data kullanımı koşulları dahilinde data ücreti alınmaz. Turkcell İnternet ve wap erişim noktaları (apn) kullanımı ile ilgili Adil Kullanım Noktası/Adil Kullanım Koşulları (hız alanı) uygulanabilir. Push notification mesajları, ve Twitter ve Facebook’a ilk defa giriş yapılırken 1 defaya mahsus olmak üzere standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür. Türkcell TV+ uygulaması, 3G Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları ve kurumsal APN ler üzerinden yapılan Türkcell TV+ kullanımlarda kullanıcının tarifesine bağlı olarak standart internet bağlantı ücreti yansıtılır veya data paketi varsa paketten düşülür.
Turkcell internet ve wap erişim noktaları (apn) ile Türkcell TV+ uygulamalarını kullanan kullanıcıların uygulama içindeki veri trafikleri AKN/AKK koşulları çerçevesinde ücretsizdir, bunun dışında üçüncü parti içerik ve servis sağlayıcı, uygulama üzerinde yer alan analiz/istatistik kodları nedeniyle, abonenin kullanım yapmaksızın, Türkcell TV+ uygulaması yönü haricinde oluşabilecek data akışı ve kullanıcının sahip olduğu cihaz ya da işletim sisteminden kaynaklı tüm data kullanımları ücretlidir ve kullanıcının kayıtlıolduğu mobil internet tarifesi kapsamında ücretlendirilebilir.

Türkcell TV+ telefon ve tablet uygulamaları ile Turkcell İnternet ve wap erişim noktaları (apn) kullanarak servise erişen kullanıcılar için cihazdaki APN internet olarak tanımlanmalıdır.

Uyumlu Cihazlar

Nasıl İptal Ederim?
+Net Paketi’ni iptal etmek istediğinizde IPTAL NET, +Cep Paketi’ni iptal etmek istediğinizde IPTAL CEP yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.
Ek paketlerin iptali için IPTAL SINEMATV, IPTAL MUBI yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.,
Paket ve içerik fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Paket üyeliğiniz varken farklı bir paket satın almak isterseniz, eski paketiniz anında otomatik olarak iptal edilir.
Daha Fazla Bilgi
Türkcell TV+ servisi Turkcell Superonline tarafından sunulmaktadır. Turkcell bireysel aboneleri TV+ hizmetinden tahsilatına aracılık edilen hizmetler kapsamında yararlanabilmektedir.

Turkcell kurumsal müşterileri ise Appstore ya da Googleplay üzerinden uygulamayı indirerek bireysel SOL kaydı yaratıp ya da mevcutta SOL abonelikleri var ise müşteri numaraları ve şifreleri ile servisten yararlanabilirler.
Türkcell TV+’a Turkcell abonesiyseniz Turkcell telefon numaranız ve Turkcell Şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.
Şifrenizi unutursanız “SIFRE” yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndererek yeni şifrenizi alabilirsiniz.
Paket ya da Kirala Seyret’ten kiraladığınız içerikler otomatik olarak Turkcell ya da Turkcell Superonline faturanıza yansır.

Türkcell TV+’da kiraladığınız bir filmi 48 saat boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Türkcell TV+ WAP portalına http://wap.turkcelltvplus.com.tr adresinden bağlanabilirsiniz. “Paket İşlemleri” sayfasından istediğiniz paketi satın alabilir ya da iptal edebilirsiniz.

Türkcell TV+ ile 5 farklı cihaz üzerinden kullanım yapılabilmektedir. 6. bir cihaz kullanılmak istenirse cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 günde 1 kez yapılabilmektedir.

 

TV Dizi Film Fiyat

Seyret +Net Paketi  2.90 TL+Cep Paketi 5.90 TL

Gizlilik ve Güvenlik

Türkcell TV+ servisi, sizlere Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş (“Turkcell Superonline”) tarafından sunulmaktadır.
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Turkcell”) aboneleri Türkcell TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Abonelik detaylarını www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizde Sıkca Sorular Sorular sayfamızdan inceleyebilirsiniz.Servis bedeli Turkcell tarafından “Tahsilatına Aracılık” modeli ile tahsil edilecek olup Turkcell faturası içinde “Diğer Servisler” başlığı altında sunulacaktır

Turkcell abonesi olmayan kullanıcılarımız ise Türkcell TV+ uygulaması üzerinde sunulan abonelik formunu doldurmak suretiyle yeni bir Turkcell Superonline aboneliği başlatarak Türkcell TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Bu koşullarda başlatılan aboneliklerin servis bedeli doğrudan Turkcell Superonline tarafından faturandırılarak tahsil edilecektir.

www.turkcelltvplus.com.tr web sitemiz ya da Türkcell TV+ uygulamalarımız üzerinden servisimizi kullanan siz müşterilerimizin bilgi güvenliği bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve Türkcell TV+ uygulamaları üzerinden ya da SMS ile abonelik başlatan Turkcell abonelerinin, Turkcell Superonline aboneliği başlatılması ve servis sunumu için zorunlu olan isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell ve Turkcell Superonline arasında servis aboneliği süresiyle sınırlı olacak şekilde karşılıklı olarak paylaşılmaktadır. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için yasal zorunluluk gereği paylaşılan kişisel bilgiler Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır. Bilgi paylaşım onayı abonelerden, Turkcell TV+ servis abonelik başlangıcında alınmakta olup Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından saklanmaktadır.

www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve Türkcell TV+ uygulamaları üzerinden abonelik başlatan Turkcell abonesi haricindeki müşterilerimizin abonelik sırasında paylaştıkları isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır ve hiçbir koşulla paylaşılmaz.

Herhangi bir abonelik başlatmaksızın www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez. Kişisel bilgileriniz sadece abonelik başlatmak istediğinizde ve sizin bilginiz kapsamında talep edilmektedir. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için Sizin bilgi ve onayınız ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan ve/veya Turkcell ve Turkcell Superonline arasında paylaşılan kişisel bilgileriniz Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından korunmaktadır.

Web sitemiz ve/veya uygulamalarımıza girişte kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.

Web sitemizde Turkcell Superonline tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Diğer Satın Alma Seçenekleri
SMS
+CEP PAKETİ için (CEP yaz 2222’ye gönder)
+NET PAKETİ için (NET yaz 2222’ye gönder)
Turkcell İletişim Merkezleri
0532 757 22 22
Türkcell Tv 2015


Veritabanına bağlantı sağlanamadı