Türknet kota

TürkNet internet günlük internet kotası ve aylık internet kotası kota kullanım bilgilerinizi anlık olarak  Türknet sorgulama sayfasından öğrenebilirsiniz.

Türknet kotalı limitli adsl kotası ve limitsiz adsl adil kullanım kotası olarak iki bölümde değerlendirilebilir.
 Türknet Limitli internet kota Aşımı
TürkNet kotalı internet paketlerinde kota aşım ücretleri ayrıca faturalandırılır. Faturalanacak aylık toplam fiyat (aylık ücret ile kota aşım ücreti) maksimum, vergiler dahil 99 TL olarak fatura edilir. Kota aşım ücretleri mb başına hesap edilerek toplanır.

 Limitli internet paketlerinde kota aşım ücretinin  hesaplaması

Türknet internet  kotalı paketlerde kota aşım ücreti 0,011719 TL/Mb ‘dır

Limitli internet paketlerinde kotanızı aşıp aşmadığınızı ve ne kadarlık bir kotanızın kaldığı ile alakalı sorularınızın cevapları için Türknet online işlem merkezini kullanmanız gerekecektir..

Türknet limitsiz internet adil kullanım kotası hakkında.

Türknet adil kullanım kotası limtsiz internet paketlerde 50 Gb, 75 Gb ve 100 Gb olarak hizmet verir. Kotanızı aşmanız durumunda ekstra bir fatura ile karşılaşmazsınız. Kotanızı doldurmanız durumunda kullanmakta olduğunuz internet paket hızınız 16 Mbps yerine 3 Mbps olarak devam eder. Bir sonraki fatura döneminde kotanız eski haline 16 Mbps olarak düzelecektir.

Türknet online işlem merkezi giriş detaylarını aşağıdaki önerileri takip ederek kullanabilirsiniz.

*  Türknet online işlem merkezine giriş yapmak için kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız 0850 288 80 80 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak, hizmeti aldığınız telefon numarasını giriniz, kullanıcı adı ve şifrenizi sms olarak cep telefonunuza gönderilecektir.


Comments

Comments are closed.

Veritabanına bağlantı sağlanamadı