Evime acil internet nasıl bağlatırım.

Eve internet bağlatmak çok kolay tek yapmanız gereken internet üzerinden bu siteden farklı bir siteden online başvuru yapmak. İnterneti internet üzerinden almak kadar hızlı bir yol olamaz.

Yapacağınız başvuruda vereceğiniz iletişim bilgileri ile gerekli oparatör ya da bayi sizi arayıp hizmetinize aktivasyon işlemlerini gerçekleştirecektir ve ortalama üç iş günü içerisinde internetiniz aktif hale gelecektir.

İnternetinizin ne kadar acil bağlantı olması gerektiğinizi arayan müşteri temsilcisi ne bildirmeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Sizi arayan müşteri temsilcisi öncelikle internet alt yapınızı sorgulayıp sizin alabileceğiniz hızları kontrol edip internet alt yapınızın bulunup bulunmadığını araştırıp size bu bilgilerle online olarak hizmeti sunacaktır.

Verilecek hizmetin paket yani tarifelerini size aktaracak ve siz bu tarifelerden seçtiğiniz hizmeti evinizde kullanmaya başlayacaksınız.

 

Not: Unutmayın modem isteyip istemediğinizi sizi arayan müşteri temsilcisi ne bildirin. Hemen internet bağlatmak için tıklayın ve formu doldurun!


Veritabanına bağlantı sağlanamadı