Vodafone Telefonsuz İnternet

Fiyat kıyaslaması yapıldığında normal internet yani telefonlu adsl lerden ortalama aylık 10- 15 tl daha pahallıdır. Telefon hattı ile beraber internet alıp telefon hattını kullanmamak daha mantıklıdır. Çoğumuzun kafasında çift fatura geleceği düşüncesi olduğundan yalın internet daha mantıklı gelmektedir. Günümüzde Iss firmalarının yani internet sağlayıcılarının hemen hepsi telefon hattı ve internet hattını birleştirip tek faturada gönderdiğinden telefon için ayrı internet için ayrı fatura gelmemektedir.

Web sitemiz üzerinden süperonline Telefonsuz internet, dsmart net, doping Telefonsuz internet, ttnet, vodafone net Telefonsuz internet kampanyalarına erişebilir kampanya kıyaslaması yapabilirsiniz.

Telefonsuz internet alabileceğiniz firmalar:

 • Vodafone internet
 • Ttnet internet
 • Dsmart internet
 • Doping internet
 • Superonline internet

Bu firmaların ürünleri ADSL internet hizmetinde Türktelekom altyapısı kullandığı için hattınızın bağlanması Türktelekom tarafından gerçekleşecektir. Faturalandırılması ise internet hizmeti için tercih edeceğiniz firma tarafından gönderilecektir.

İnternet servis sağlayıcıları arasından Superonline hariç fiber hizmetlerde diğer firmalar Türktelekom fiber altyaısını kullanarak çok geniş bir kesme fiber hizmeti verebilmektedirler. Türktelekom fiber altyapınızı kontrol edebilmek için aşağıdaki link’e tıklayınız.

Fiber internet hizmetlerinde internet telefonsuz olarak sunulabilmektedir. Eğer talep ederseniz internet hattınız üzerinden telefon numarası alarak görüşmeler ve sabit bir telefon numarasına sahip olabilirsiniz. Görüşmelerinizi internet üzerinden gerçekleştireceğiniz için internet hattınızın çalışmaması durumunda sabit telefon hattınızda çalışmayacaktır.


Comments

 1. Muhammet yörük : Ocak 28, 2017 at 9:48 am

  Kolay gelsin işinizde başarılar olsun demeyeceğim işinizi olması gerektiği gibi yapmamaktasınız türktelekom ttnet internet e abone olmuş olsak aynı gün içinde bağlantı kurabiliyor uz yalnız vadafone ye abone olduk türktelekom ilgisiz altyapı calısmalarında 45 gün oldu abone olalı ve hala altyapı calısması yapılacak gerekli işlemler icin tüketici mahkemesine de başvuracağım sizin bu ilgisizligisizliginizi 7/24 saat hizmet veriyoruz deyince halkı kandırmayın işinizi adam gibi yapın bu halkın sayesinde ayakta duruyorsunuz bizler olmasak cebinize 3 kuruş girmez bu halk dan helallik alamazsınız benden asla alamazsınız

 2. Lütfen işletmeci ile irtibata geçin ıss ttnet

 3. Hayırlı günler diyicemde demiyorum sözleşmeyi imzaladım aradınız gelicez diye ne gelen var ne giden ve arayan var ne soran

 4. Lütfen işletmeci firma ile iletişime geçin 08505420542.

Comments are closed.