Vodafone Net

Vodafone Net Hakkında

Vodafone Net Kimdir? GSM (Küresel Mobil İletişim) sektöründe hizmet sunmak amacıyla 1994 yılında faaliyete geçen Telsim, 24 Mayıs 2006 tarihinde Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ticari unvanıyla Vodafone Grubu bünyesine dahil olmuştur.

Vodafone, İngilitere’de kurulan ilk GSM operatörü olarak 1 Ocak 1985 tarihinde İngiltere’nin ilk mobil görüşmesini yapmıştır. Şebekenin adı, cep telefonları üzerinden ses ve veri servislerinin sunulmasını simgelemek amacıyla Vodafone olarak seçilmiştir.

İştirakleri, ortakları ve yatırımlarıyla Avrupa Kıtası’nda, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Uzak Doğu’da önemli bir konuma sahip olan Vodafone Grup, dünyanın en büyük mobil iletişim şirketidir. Vodafone Grup, ses ve veri iletimi de dahil olmak üzere, 5 kıtada geniş bir yelpazeye sahip mobil telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır.

Vodafone 5 kıtada, 30 ülkede faaliyet yürüten, 30 Eylül 2010 itibariyle yaklaşık 343 milyon müşterisi ve 40 şebeke ortaklığı bulunan, dünyanın gelirlerine göre en büyük mobil iletişim şirketlerinden birisidir.

Vodafone, sahip olduğu küresel tecrübelerini kullanarak mobil iletişim dünyasındaki en yeni hizmet ve teknolojileri Türkiye’deki abonelerinin hizmetine sunmaktadır.

Vodafone kablosuz modemli internet hizmeti

Vodafone evlere wireless bağlantı kurabileceğiniz kablosuz olarak kullanabieceğiniz hem ADSL hemde FİBER internet hizmeti sunuyor. Üstelik bu iki hizmet için eğer dilerseniz Sabit telefon hattı almanıza bile gerek yok.


Kablosuz ev internet
dediğimizde aklınıza heryerde kullanabileceğiniz kablosuz internet hizmeti gelmesin! Bu hizmet Türk Telekom altyapısı kullanılarak evlerimize kadar sunulan son sürat internet. Kablosuz ev interneti denilmesinin nedeni ise Telefonsuz internet kampanyaları ile birlikte sunulan aylık ekstra 3 TL Adsl için veya aylık 6 TL olan fiber internet hizmeti ile sunulan modemlerin kablosuz (Wireless- Wi-fi) olmasıdır.

Kablosuz ev internet kampanyalarında sunulan modemler ise kapalı alanda 30 m. Açık alanlarda ise 100 m civarında çekim gücüne sahiptir. Hatırlatmak isteriz ki; Bu modemlerin çekim güçlerini duvar kalınlıkları, aynalar, elektronik cihazlarınız ve bağlanacağınız cihazın %80 civarında düşürme etkisi vardır.

Şimdi siz eğer evinize kablosuz ve telefonsuz bir internet almak istiyorsanız bu aylarda en iyi kampanyalar arasında bulunan Vodafone süpernet kampanyaları tam size göre. Ucuz internet hizmeti ile evinize ve işinize tek faturalı kullanım yapabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için evinizde veya işyerinizde Türktelekom fiber veya Adsl altyapısının muhakkak olması gerekmektedir. Aksi halde bu hizmetlerden yararlanamazsınız. Vodafone internet hizmeti denildiğinde çoğu kullanıcıların aklına adsl port, fiber port yada Türktelekom altyapı zorunluluğu olmadığı gelir ancak bu hizmet için bu kriterler olması gerekir. Gsm hizmeti ile karıştırılmaması gerekmektedir.

  1. Vodafone Adsl Kampanyası: 16 Mbps 60 Gb 59,90 TL
  2. Vodafone fiber kampanyası: 30 Mbps 75 Gb akk 59,90 TL
  3. Vodafone fiber kampanyası: 60 Mbps 150 Gb akk 69,90 TL
  4. Vodafone fiber kampanyası: 100 Mbps 200 Gb akk 89,90 TL

SIK SORULAN SORULAR

Vodafone Net  Süpernet ADSL hizmeti nedir?

Vodafone Net  ADSL hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan 16 Mbps’e kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.

Vodafone Net Süpernet Telefon hizmeti nedir?

Vodafone Net  Telefon hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan sabit telefon hizmetidir. Vodafone Net  telefon hizmetinden faydalanmak için Vodafone Net ile sözleşme yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Net  Süpernet Telefonsuz İnternet hizmeti nedir?

Herhangi bir telefon aboneleğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Sadece Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur.

Vodafone Telefonsuz İnternet hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kampanya dışında Telefonsuz ADSL bedeli 14 TL’dir

Nasıl Vodafone Net abonesi olabilirim?

Mevcutta kullanılan internet ve telefon hizmetlerini mevcutta kullanılan işletmeciden Vodafone Net’e taşıyarak abone olabilirler. Başvuru ve kampanyalar için tıklayınız.

Bu kampanyalar 2015 yılının sonunda çıkmış olmasına rağmen 2016 Vodafone kampanyaları olarak karşımıza çıkabilir.

Veritabanına bağlantı sağlanamadı